Kuulemme mielellämme sinusta

Ota yhteyttä

Myynti & asiakkuudet

Minna Ruusuvuori

Chief Sales & Marketing Officer+358 40 724 6431minna.ruusuvuori@houston-inc.com

Jarkko Puumalainen

Senior Account Manager+358 40 031 6801jarkko.puumalainen@houston-inc.com

Tomi Ruotimo

Chairman of the Board+358 40 544 3972tomi.ruotimo@houston-inc.com

Vesa Teikari

New Business Director+358 50 552 5101vesa.teikari@houston-inc.com

Ulla-Maija Uusitalo

Senior Account Manager+358 50 322 9854ulla-maija.uusitalo@houston-inc.com

Henkilöstötiimi

Kristiina Vainio

Chief People Officer+358 50 359 8262kristiina.vainio@houston-inc.com

Nisha Yadav

Talent & People Specialist+358 44 989 9629nisha.yadav@houston-inc.com

Anniina Rytkönen

People Operations Assistant+358 40 865 1755anniina.rytkonen@houston-inc.com

Markkinointi

Minna Ruusuvuori

Chief Sales & Marketing Officer+358 40 724 6431minna.ruusuvuori@houston-inc.com

Oona Andriasjan

Marketing Manager+358 50 320 3029oona.andriasjan@houston-inc.com

Johtoryhmä

Daniel Guillou

Chief Executive Officer+358 50 441 0505daniel.guillou@houston-inc.com

Minna Ruusuvuori

Chief Sales & Marketing Officer+358 40 724 6431minna.ruusuvuori@houston-inc.com

Kristiina Vainio

Chief People Officer+358 50 359 8262kristiina.vainio@houston-inc.com

Pasi Honkanen

Chief Operations Officer+358 50 312 1010pasi.honkanen@houston-inc.com

Matti Valkonen

Chief Financial Officer+358 50 587 9121matti.valkonen@houston-inc.com

Löydät meidät täältä

Helsinki

Konepajankuja 1, 00510
Helsinki, Finland

Turku

Yliopistonkatu 19 B, 20100
Turku, Finland

Virrat

Sipiläntie 1, 34800
Virrat, Finland

Ehkä jostain muualta? Voisimme olla siellä missä sinä olet